Požadovaný text nenalezen. Prednášajúci ReliantGroup
  • SpeedCHAINsk
    Medzinárodná logistická konferencia
    15. mája 2025 | HOTEL ZOCHOVA CHATA
Abrahámek Petr

Abrahámek Petr | obchodný riaditeľ pre nákladné pneumatiky, Goodyear Slovakia

Petr Abrahámek pôsobí od roku 2017 ako obchodný riaditeľ pre nákladné pneumatiky Goodyear. Vedie obchodné tímy v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Jeho hlavnými zodpovednosťami sú tvorba obchodnej stratégie predaja nákladných pneumatík, sledovanie špecifík jednotlivých krajín a meniaceho sa prostredia a trendov v nákladnej preprave. Peter sa zameriava na aplikáciu moderných prístupov k predaju, prechádzajúc od jednoduchého predaja nákladných pneumatík k poskytovaniu komplexných riešení pre efektívnu správu pneuhospodárstva. S celoživotnou skúsenosťou v automobilovom priemysle získanou v spoločnostiach ako Toyota, Fiat, Suzuki, ŠkoFIN, Petr Abrahámek prináša do svojej role rozsiahle odborné znalosti a cenné praktické zručnosti.

Aleksandrov Ihor

Aleksandrov Ihor | Key Account & Partner Manager, Freight Automation by HOGS

Ihor Aleksandrov pôsobí ako Key Account & Partner Manager, Freight Automation by HOGS. Pred konferenciou nám prezradil: "Na burze sú státisíce, niekedy milióny nákladov. Ako však zistiť, ktoré z nich budú pre vás osobne najziskovejšie? Analyzovať každý z nich ručne? Dôverovať svojim inštinktom a intuícii? Odpoveď je jednoduchá - implementovať osobného automatizovaného AI-asistenta, ktorý vám v sekunde nájde z celej burzy tie najvýhodnejšie náklady, jedným kliknutím ich pre vás zarezervuje a pomôže vám z každého z nich vytiahnuť maximálnu maržu. Počas mojej prezentácie ukážem na číslach a v praxi, aké výsledky prináša tento asistent viac ako 400 špedičným a dopravným spoločnostiam z celej Európy, a počas konferencie s vami osobne rád zistím, či môže byť prínosný práve vo vašej firme."

Bača Radomír

Bača Radomír | obchodný manažér OLTIS Group a.s.

Vyštudoval odbor Ekonomika-Podnikanie. V minulosti pôsobil ako obchodný zástupca v Českej sporiteľni. Má 16 rokov skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu spoločnosti OLTIS Group. Zameriava sa na český a slovenský trh. Má na starosť systémy pre oblasť dopravy, špedície, skladovania a kontajnerových prekladísk.

Alice Bílková

Bílková Alice | Business Development Manager, GLP Europe

Ako zástupca spoločnosti GLP sa Alice zúčastní panelovej diskusie "Technológie, energy management a nízkoemisné flotily na ceste k udržateľnému podnikaniu".

Andrej Bočkay

Bočkay Andrej | špecialista logistiky - PIO, GLOVIS Slovakia

Andrej začal svoju karieriu v Glovis Slovakia v roku 2007 na oddelení kvality, kde strávil 4 roky. V rokoch 2012 – 2018 pôsobil ako Sales Manager v segmente SMLE pre viacerých dodávateľov plynu a elektrickej energie. V roku 2019 dostal ponuku vrátiť sa do Glovis Slovakia na novotvorenú pozíciu v logistike. Od svojho nástupu kompletne zastrešuje PIO-bussiness s navigáciami. Počas svojho pôsobenia zmenil a vylepšil viacero procesov. Je to človek, ktorý sa nebojí žiadnej výzvy a rád získava nové skusenosti.

Budzel Marián

Budzel Marián | Sales & Customer Relations Director CZ/SK, Raben

Marián Budzel sa pohybuje v odbore logistiky už viac ako 18 rokov. V spoločnosti Raben Logistics Slovakia zastáva pozíciu Sales & Customer Relations Director pre Českú a Slovenskú republiku. Je absolventom Technickej univerzity v Ostrave, fakulty strojníckej. Hovorí po anglicky a po poľsky.

Bystrian Viktor

Bystrian Viktor | Group Business Development Manager BUDAMAR LOGISTICS

Viktor Bystrian aktuálne zastáva pozíciu Group Business Development Manager v spoločnosti BUDAMAR. Predtým pracoval ako obchodný riaditeľ v spoločnosti AWT, kde sa podieľal napríklad na rozvoji kombinovanej dopravy v skupine, na raste a využití terminálu v Ostrave-Paskove, alebo na expanzii logistických služieb poskytovaných v segmente automobilového priemyslu. Získal ekonomické vzdelanie na Univerzite Mateja Bela na Slovensku, študoval aj marketing, manažment a obchodné právo v USA a logistiku a manažment námornej dopravy v Dánsku.

Doboš Vladimír

Doboš Vladimír | Reprezentácia ČR a SR, Hafen Hamburg Marketing e.V.

Po ukončení VŠE v Prahe v roku 1982 nastúpil do námorného referátu v Čechofrakte. Potom pôsobil na rôznych pozíciách v Čechofrakte. V rokoch 1990 - 1992 pracoval v námornom oddelení prvej privátnej špedičnej firmy v Československu - LEP International, v rokoch 1992 - 2000 bol konateľom spoločnosti zameranej na poskytovanie komplexných špedičných a logistických služieb DM Express. Od roku 2001 je zástupcom pražskej reprezentácie Hafen Hamburg Marketing s pôsobnosťou na území Českej a Slovenskej republiky.

Dravecký André

Dravecký André | CEO a spoluzakladateľ Ringilu

Ringil je modulárne riešenie pre výrobné firmy na riadenie ich logistiky. Okrem Ringilu v minulosti založil startup Shipvio, ktorý sa stal dôležitým hráčom na logistickom poli v CEE. V logistike sa pohybuje od útleho veku, vďaka svojej rodine. André je tiež poradcom ministra dopravy.

Hanusek Martin

Hanusek Martin | Business Development Manager, RICOH Czech Republic

Martin Hanusek sa venoval informačným technológiám už v deväťdesiatych rokoch minulého storočia. Od nástupu do nemeckej spoločnosti IXOS Software v roku 1999 plne venuje návrhu a realizácii riešení v oblasti spracovania podnikového obsahu. V súčasnej dobe pracuje pre spoločnosť RICOH Slovakia a medzi jeho hlavné úlohy patrí hľadať spoločne so zákazníkmi optimálne cesty pre digitalizáciu dokumentov a automatizáciu firemných procesov. Využíva pri tom bohaté skúsenosti z realizácií riešení pomocou rôznych informačných technológií pre zákazníkov naprieč ich veľkosťou, zameraním a miestom podnikania.

Hynková Naděžda

Hynková Naděžda | Business Development Manager CZ&SK, ZF Group Commercial Vehicle Solutions, Transics International BV

Naďa sa pripojila k spoločnosti ZF CVS (Commercial Vehicle Solution, Transics International BV) na jeseň 2021 a je zodpovedná za predaj produktov a služieb značky ZF/Transics v ČR/SR. Takmer 2O rokov pracovala v spoločnosti CCS Česká spoločnosť pre platobné karty, s. r. o. (divízia Fleetcor) kde pôsobila na niekoľkých obchodných pozíciách, vrátane manažérskych, a získala tak bohaté skúsenosti v oblasti palivových kariet, telematiky, mýta i vedenia oddelenia KAM a Akvizície. Podieľala sa na rozširovaní služieb a produktov, okrem iného aj na spustení partnerskej spolupráce v oblasti dobíjacích kariet a zamestnaneckých programov. Má aj ročné skúsenosti v zdravotníctve, kde zastupovala súkromnú kliniku Iscara.

Janatová Zuzana

Janatová Zuzana | Business Development Manager Hydrogen for Mobility, CZ, SK & HU, AIR PRODUCTS

Zuzana Janatová pracuje v spoločnosti Air Products od roku 2005. Počas svojej 18-ročnej praxe v odbore pôsobila, okrem iného, na rôznych pozíciách v divízii veľkokapacitných priemyselných plynov a marketingu. Od roku 2020 je zodpovedná za rozvoj trhu v oblasti vodíkovej mobility a vodíkovej infraštruktúry v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku. Študovala na Univerzite J. E. Purkyne v Ústí nad Labem s ekonomickým zameraním.

Janecek Vít

Janeček Vít | Sales Manager Central and Eastern Europe, Inotec Barcode Security

Profesijná história: 2001–2007 Worldmark International – nadnárodná spoločnosť, výrobca produktov na identifikáciu. Pozícia: Key Account manager – zodpovedný za existujúcich a nových zákazníkov, predaj a technickú podporu. Región – Česká republika a Slovensko. 2007–2009 Nedelko CZ – súčasť holandskej spoločnosti – distribútora značky Brady. Produkty na identifikáciu a zabezpečenie. Pozícia: obchodný manažér. 2009súčasnosť Inotec Barcode Security, európska spoločnosť/výrobca riešení na identifikáciu – RFID, samolepiace etikety na rôzne účely použitia. Pozícia v spoločnosti: obchodný riaditeľ pre strednú a východnú Európu. Plne zodpovedný za vstup novej spoločnosti na trh, vrátane predajnej stratégie, marketingových aktivít a predaja.

 

 

Kohár Pavol

Kohár Pavol | Business Development Director, ŠpedDKa s.r.o.

Ako nadšenca logistiky a e-commerce ho baví prinášať klientom inovatívne riešenia a zefektívňovať procesy. Svoje skúsenosti sa snaží pretaviť do dlhodobých obchodných vzťahov a priateľstiev. Počas projektov, ktorých bol súčasťou sa mu podarilo vytvoriť komplexné a udržateľné riešenia v oblasti skladovania a doručovania. Je hrdí na nový, zelený a poloautomatizovaný sklad, pri ktorom zrode stál a riadil celu jeho realizáciu. V distribučnom srdci Slovenska vo Zvolene tak efektívne pomáha riadiť skladové priestory a poskytuje pridanú hodnotu svojím zákazníkom.

Patrik Križanský

Križanský Patrik | riaditeľ, SEVA

Patrik Križanský získal titul MBA na Carlson School of Management (University of Minnesota) a Wirtschaftsuniversität Vienna (WU Wien). Má tiež magisterský titul v oblasti medzinárodných vzťahov a diplomacie. V súčasnosti pôsobí v spoločnosti ENAIRGY, ktorá sa zaoberá poradenstvom v oblasti e-mobility a obnoviteľných zdrojov a v spoločnosti Danubia NanoTech, ktorá sa zaoberá vývojom uhlíkových nanomateriálov (grafén). Spoluzakladal Slovenskú asociáciu elektrických vozidiel (SEVA) a spoluzakladal a predsedal EMOCITY - Klaster pre Smart City a E-mobilitu. V minulosti pracoval vo viacerých poradenských a riadiacich funkciách a sústredil sa najmä na obnoviteľné zdroje energie a energetickú účinnosť. Venuje sa rozvoju viacerých národných politík a plánov zameraných na elektronickú mobilitu, obnoviteľné zdroje a trvalo udržateľnú energiu.

 
Kurečková Adéla

Kurečková Adéla | Business Development Manager for Czech Republic and Slovakia at Baltic Hub

Adéla pôsobí v Baltic Hub od roku 2020, je odborníčkou so 16-ročnými skúsenosťami v logistike v oblasti lodnej dopravy, špedície, pozemnej, leteckej, námornej a príbrežnej dopravy a colného odbavenia. V Baltic Hub zodpovedá za budovanie vzťahov s klientmi na českom a slovenskom trhu a ďalšiu pomoc logistickému priemyslu a zákazníkom BCO na týchto kľúčových trhoch, aby využili nákladovo efektívne príležitosti, ktoré ponúka preprava tovaru cez Baltic Hub. Okrem toho je členom projektového tímu Cargo Solutions. Adela pred nástupom do Baltic Hub získala skúsenosti ako Managing Director a ešte skôr Sales Manager v špedičnej spoločnosti.

 

 

Linhart Tomáš

Linhart Tomáš | Marketing manažer Ideastorage

Milan Ludvik

Ludvik Milan | Country Manager ZETES Czech Republic

Ing. Milan LUDVIK vyštudoval ČVUT FSI a viac ako dvadsaťdva rokov sa venuje odboru Automatické Identifikácia. Pracuje na pozícii Country Manager pre Českú republiku v spoločnosti ZETES, ktorá je súčasťou globálnej firmy Panasonic a poskytuje ucelené riešenia na optimalizáciu procesov v rámci dodávateľského reťazca. Tieto riešenia zahŕňajú Packaging Execution, Logistic Execution, Proof Of Delivery a Direct Store Delivery, Field Service, In-Store Management a Track&Trace riešenia na zabezpečenie úplnej sledovateľnosti a dohľadateľnosti.

Majba Jozef

Majba Jozef | obchodný riaditeľ, Elitmat

18 ročná prax v automobilovom priemysle:
•    6 rokov merací technik na CMM (Pankl Automotive Slovakia)
o    vstupná / výstupná / medzioperačná kontrola, uvoľňovanie výrobných procesov, meranie vzoriek
o    meracie zariadenia / komunálne meradlá
•    3 roky zabezpečenie kvality (Pankl Automotive Slovakia)
o    PPAP,SPC,MSA,8D,APQP
•    7 rokov auditor v dodávatelskom retazci (ZKW Slovakia)
o    certifikovaný audítor podľa VDA 6.3. , viac ako 200 auditov na 3 kontinentoch
•    2 roky projektový management , vedúci projektovej kancelárie (Hörmann Automotive Slovakia)
o    riadenie nábehovej fázy nových projektov - APQP
o    riadenie projektovej kancelárie

Marušák Viktor

Marušák Viktor | generálny sekretár, ZAP SR

Viktor Marušák je absolventom fakulty práva Paneurópskej vysokej školy. Od roku 2022 pôsobí ako generálny sekretár Zväzu automobilového priemyslu Slovenskej republiky. Vo Zväze automobilového priemyslu začal pracovať v roku 2012, ako vyštudovaný právnik po odbornej stránke zabezpečoval účasť Zväzu automobilového priemyslu v legislatívnych konaniach. V pozícii tajomníka legislatívnych komisií pre pracovné právo, finančnú legislatívu, vedu, výskum a inovácie formoval stratégiu ZAP SR v týchto oblastiach.

Maťovčík Marek

Maťovčík Marek | Commercial Director, SysTech Group

Marek Maťovčík sa venuje práci v oblasti technológií pre internú logistiku automatizácii a ich služieb. Založil firmy Systech group  ktorá už viac ako desať rokov poskytuje predaj a služby automatizovaných skladov Modula VLM a spoločnosť 4IGV, ktorá operuje pre primárne český trh. Ide o riešenia robotizovaného hustého skladu českého výrobcu Ideastorage, robotických vozíkov a ďalších periférii ktoré vychádzajú z potrieb zákazníka.

Michalička Stanislav

Michalička Stanislav | Managing Director, INTERLINER

Mag. Stanislav Michalička - konateľ firmy INTERLINER, s.r.o., špecializujúcej sa na námorné prepravy a prepravy v tank containeroch a predseda sekcie námorných prepráv vo Zväze logistiky a zasielateľstva SR (ZLZ SR).

 

Mikinič Michal

Mikinič Michal | National Distribution Manager ROHLIG SUUS Logistics Slovakia

Od začiatku svojej kariéry sa pohybuje v oblasti pozemnej prepravy. Skúsenosti začal zbierať v zasielateľstve a rovnako aj v disponovaní vozového parku v rámci medzinárodnej a vnútroštátnej prepravy. Svoje vedomosti a skúsenosti z dennej operatívy využíval aj na budovanie pevných vzťahov s klientelou, čo mu pomohlo stať sa súčasťou obchodného teamu spoločnosti Trans.eu. Ako Business development manager pre SK a CZ prispel k optimalizácii a digitalizácii logistických procesov najväčších prepravných spoločností na trhu. Od roku 2023 pracuje v spoločnosti Rohlig SUUS Logistics, kde na základe svojich zručností pomohol vytvoriť vnútroštátnu distribučnú sieť a umožnil tak prepojiť Slovensko s už funkčnou zbernou službou v PL, CZ, HU a ostatnými krajinami EU.

Mošovská Jana

Mošovská Jana | National Sea Logistics Manager, KUEHNE + NAGEL

Jana Mošovská má 25-ročné skúsenosti v oblasti logistiky, predovšetkým v námornej preprave a pôsobí v spoločnosti Kuehne + Nagel s.r.o od roku 2016 na pozícii National Sea Logistics Manager. Jej kariéra začala v roku 1997 v spoločnosti cargo-partner na pozícii Seafreight Manager pre Slovensko, neskôr zastávala 6 rokov pozíciu Global Seafreight LCL Manager v centrále v Rakúsku. Následne pracovala 2,5 roka ako Global Seafreight Manager pre rakúsku spoločnosť Cargomind. Má skúsenosti so všetkými druhmi prepráv, realizáciou väčších logistických projektov a v neposlednom rade s nastavovaním logistických riešení pre klientov s cieľom ponúkať najkvalitnejšie služby v oblasti námornej logistiky.

 

 

 

Novacek Martin

Nováček Martin | Trade and Commercial Manager Czech Republic & Slovakia, MSC CZECH REPUBLIC

Martin je zamestnaný v MSC Cargo od roku 2007, teraz na pozícii „Trade and Commercial Manager Czech Republic and Slovakia“. Na konferencii vystúpi v panelovej diskusii "Logistika v centre zmien: Tovar na ceste"

 

Igor Pamič

Pamič Igor | Representative of the Port of Koper for the Czech and Slovak markets

Igor Pamič je držiteľom titulu MBA na Vysokej škole ekonómie a podnikania (Univerzita v Ľubľane). Na pozíciu zástupcu Luka Koper nastúpil v septembri 2023. Vo svojej ranej kariére pracoval v automobilovom priemysle pre slovinského Tier 1 dodávateľa TPCA, teraz Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, a bol zodpovedný za dodávky komponentov/dielov na JIT základne priamo na výrobnú linku. Zažil aj prácu na palube MSC Cruises. Posledných 19 rokov pracoval pre talianske výrobné spoločnosti, najskôr ako vedúci predaja pre región CEE a posledných 10 rokov ako globálny obchodný riaditeľ.

 

Pelikán Jakub

Pelikán Jakub | Development Director Central Europe, Mountpark

Jakub zahájil kariéru v JLL Prague ako agent v oblasti priemyselných realít. V roku 2004 začal pracovať v oblasti developerských priemyselných projektov. Pomáhal spoločnostiam ako Prologis, Goodman a P3 rozšíriť ich portfóliá v Českej republike a na Slovensku. Od roku 2019 pôsobí v Mountparku ako riaditeľ pre rozvoj a zodpovedá za projekty po celej strednej Európe.

Rumler Miroslav

Rumler Miroslav | Vice-President European Logistics Association & Partner Reliant

Ing. Miroslav Rumler vyštudoval Fakultu zahraničného obchodu VŠE v Prahe. Najprv pracoval v podniku zahraničného obchodu INSPEKTA a.s. V rokoch 1991-1992 absolvoval postgraduálne štúdium na State University of Illinois in Champaign-Urbana v Spojených štátoch amerických, kde následne pracoval ako externý konzultant pre spoločnosť The Limited Distribution Services Ltd. v meste Columbus, Ohio. Po návrate zo zámoria nastúpil ako Country Operations Manager u britskej finančnej spoločnosti Maccorp Holdings Ltd. so sídlom v Londýne a sieťou obchodných zastúpení po celej Európe. Od roku 1994 pracuje pre vzdelávaciu a poradenskú spoločnosť Reliant s.r.o. pôsobiacu v oblasti dopravy, špedície a logistiky. V spoločnosti Reliant s.r.o. zastáva pozíciu vedúceho partnera.

Adam Suda

Suda Adam | Strategic & Key Account Manager CZ&SK, TIMOCOM

Adam v spoločnosti TIMOCOM zastáva pozíciu Strategic & Key Account Manager CZ&SK a náplňou jeho práce je predovšetkým optimalizácia a digitalizácia logistických procesov zákazníkov. Od začiatku svojej pracovnej kariéry sa zameriava na tému optimalizácia a zoštíhľovanie procesov naprieč odvetviami, projektové riadenie a manažérsku činnosť.

Šramo Martin

Šramo Martin | Head of SW Department, KODYS Slovensko

10+ rokov skúsenosti a profesionálny WMS Team pomáha Martinovi realizovať jeho vízie a prinášať najnovšie technológie pri implementáciách priamo zákazníkovi. Ako hlavný architekt navrhuje a následne koordinuje kolegov pri realizácii. So svojou systematickou organizáciou, predvídavosťou a dôslednosťou buduje pretrvávajúce kooperácie. Zrealizoval 10+ WMS projektov pre SMB na Slovenskom trhu, manažuje implementačný team Enterprise Supply Chain riešení a kooperuje s partermi na globálnych projektoch.

Tománek Miroslav

Tománek Miroslav | obchodný riaditeľ, BARTECH SLOVAKIA

Viac ako 17 rokov sa venuje tématike zlepšovania logistických procesov a zberu dát z výroby. V rámci odborných konzultácií ponúka zákazníkom svoje dlhodobé skúsenosti s cieľom maximálneho pokrytia požiadaviek konkrétneho zákazníka. Reverzná logistika vratných obalov s využitím najnovších identifikačných technológií je jedna z oblastí, v ktorej pomáha zákazníkom znižovať náklady spojené s týmito operáciami.

Uhnáková Anna

Uhnáková Anna | konzultant na Odbore investičných projektov, SARIO

Anna Uhnáková vyštudovala európske štúdiá na Masarykovej univerzite v Brne v rámci programu medzinárodné teritoriálne štúdiá. Agende EÚ a európskych politík sa venovala počas pracovnej kariéry na odbore európskych záležitostí Kancelárie Národnej rady Slovenskej republiky. Záujem o hospodársku politiku a témy súvisiace so zlepšovaním podnikateľského prostredia ju následne viedli k práci pre Slovenskú agentúru pre rozvoj investícií a obchodu, kde momentálne pôsobí ako konzultantka na odbore investičných projektov. Okrem každodennej práce na projektoch z oblasti priemyselnej výroby, technologických centier či centier zdieľaných služieb sa v rámci svojej expertízy snaží rozvíjať tému podpory výskumu a vývoja na Slovensku ako aj témy súvisiace s prechodom na zelenú ekonomiku.

 

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisovná značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies