• SpeedCHAINsk
    Medzinárodná logistická konferencia
    15. mája 2025 | HOTEL ZOCHOVA CHATA
Igor Pamič

Pamič Igor | Representative of the Port of Koper for the Czech and Slovak markets

Igor Pamič je držiteľom titulu MBA na Vysokej škole ekonómie a podnikania (Univerzita v Ľubľane). Na pozíciu zástupcu Luka Koper nastúpil v septembri 2023. Vo svojej ranej kariére pracoval v automobilovom priemysle pre slovinského Tier 1 dodávateľa TPCA, teraz Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, a bol zodpovedný za dodávky komponentov/dielov na JIT základne priamo na výrobnú linku. Zažil aj prácu na palube MSC Cruises. Posledných 19 rokov pracoval pre talianske výrobné spoločnosti, najskôr ako vedúci predaja pre región CEE a posledných 10 rokov ako globálny obchodný riaditeľ.

 

Pelikán Jakub

Pelikán Jakub | Development Director Central Europe, Mountpark

Jakub zahájil kariéru v JLL Prague ako agent v oblasti priemyselných realít. V roku 2004 začal pracovať v oblasti developerských priemyselných projektov. Pomáhal spoločnostiam ako Prologis, Goodman a P3 rozšíriť ich portfóliá v Českej republike a na Slovensku. Od roku 2019 pôsobí v Mountparku ako riaditeľ pre rozvoj a zodpovedá za projekty po celej strednej Európe.

Rumler Miroslav

Rumler Miroslav | Vice-President European Logistics Association & Partner Reliant

Ing. Miroslav Rumler vyštudoval Fakultu zahraničného obchodu VŠE v Prahe. Najprv pracoval v podniku zahraničného obchodu INSPEKTA a.s. V rokoch 1991-1992 absolvoval postgraduálne štúdium na State University of Illinois in Champaign-Urbana v Spojených štátoch amerických, kde následne pracoval ako externý konzultant pre spoločnosť The Limited Distribution Services Ltd. v meste Columbus, Ohio. Po návrate zo zámoria nastúpil ako Country Operations Manager u britskej finančnej spoločnosti Maccorp Holdings Ltd. so sídlom v Londýne a sieťou obchodných zastúpení po celej Európe. Od roku 1994 pracuje pre vzdelávaciu a poradenskú spoločnosť Reliant s.r.o. pôsobiacu v oblasti dopravy, špedície a logistiky. V spoločnosti Reliant s.r.o. zastáva pozíciu vedúceho partnera.

Adam Suda

Suda Adam | Strategic & Key Account Manager CZ&SK, TIMOCOM

Adam v spoločnosti TIMOCOM zastáva pozíciu Strategic & Key Account Manager CZ&SK a náplňou jeho práce je predovšetkým optimalizácia a digitalizácia logistických procesov zákazníkov. Od začiatku svojej pracovnej kariéry sa zameriava na tému optimalizácia a zoštíhľovanie procesov naprieč odvetviami, projektové riadenie a manažérsku činnosť.

Šramo Martin

Šramo Martin | Head of SW Department, KODYS Slovensko

10+ rokov skúsenosti a profesionálny WMS Team pomáha Martinovi realizovať jeho vízie a prinášať najnovšie technológie pri implementáciách priamo zákazníkovi. Ako hlavný architekt navrhuje a následne koordinuje kolegov pri realizácii. So svojou systematickou organizáciou, predvídavosťou a dôslednosťou buduje pretrvávajúce kooperácie. Zrealizoval 10+ WMS projektov pre SMB na Slovenskom trhu, manažuje implementačný team Enterprise Supply Chain riešení a kooperuje s partermi na globálnych projektoch.

UNDEFINED: PAGENUMBERS_TXT_CHOOSE: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisovná značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies