• SpeedCHAINsk
    Medzinárodná logistická konferencia
    15. mája 2025 | HOTEL ZOCHOVA CHATA
Hynková Naděžda

Hynková Naděžda | Business Development Manager CZ&SK, ZF Group Commercial Vehicle Solutions, Transics International BV

Naďa sa pripojila k spoločnosti ZF CVS (Commercial Vehicle Solution, Transics International BV) na jeseň 2021 a je zodpovedná za predaj produktov a služieb značky ZF/Transics v ČR/SR. Takmer 2O rokov pracovala v spoločnosti CCS Česká spoločnosť pre platobné karty, s. r. o. (divízia Fleetcor) kde pôsobila na niekoľkých obchodných pozíciách, vrátane manažérskych, a získala tak bohaté skúsenosti v oblasti palivových kariet, telematiky, mýta i vedenia oddelenia KAM a Akvizície. Podieľala sa na rozširovaní služieb a produktov, okrem iného aj na spustení partnerskej spolupráce v oblasti dobíjacích kariet a zamestnaneckých programov. Má aj ročné skúsenosti v zdravotníctve, kde zastupovala súkromnú kliniku Iscara.

Janatová Zuzana

Janatová Zuzana | Business Development Manager Hydrogen for Mobility, CZ, SK & HU, AIR PRODUCTS

Zuzana Janatová pracuje v spoločnosti Air Products od roku 2005. Počas svojej 18-ročnej praxe v odbore pôsobila, okrem iného, na rôznych pozíciách v divízii veľkokapacitných priemyselných plynov a marketingu. Od roku 2020 je zodpovedná za rozvoj trhu v oblasti vodíkovej mobility a vodíkovej infraštruktúry v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku. Študovala na Univerzite J. E. Purkyne v Ústí nad Labem s ekonomickým zameraním.

Janecek Vít

Janeček Vít | Sales Manager Central and Eastern Europe, Inotec Barcode Security

Profesijná história: 2001–2007 Worldmark International – nadnárodná spoločnosť, výrobca produktov na identifikáciu. Pozícia: Key Account manager – zodpovedný za existujúcich a nových zákazníkov, predaj a technickú podporu. Región – Česká republika a Slovensko. 2007–2009 Nedelko CZ – súčasť holandskej spoločnosti – distribútora značky Brady. Produkty na identifikáciu a zabezpečenie. Pozícia: obchodný manažér. 2009súčasnosť Inotec Barcode Security, európska spoločnosť/výrobca riešení na identifikáciu – RFID, samolepiace etikety na rôzne účely použitia. Pozícia v spoločnosti: obchodný riaditeľ pre strednú a východnú Európu. Plne zodpovedný za vstup novej spoločnosti na trh, vrátane predajnej stratégie, marketingových aktivít a predaja.

 

 

Kohár Pavol

Kohár Pavol | Business Development Director, ŠpedDKa s.r.o.

Ako nadšenca logistiky a e-commerce ho baví prinášať klientom inovatívne riešenia a zefektívňovať procesy. Svoje skúsenosti sa snaží pretaviť do dlhodobých obchodných vzťahov a priateľstiev. Počas projektov, ktorých bol súčasťou sa mu podarilo vytvoriť komplexné a udržateľné riešenia v oblasti skladovania a doručovania. Je hrdí na nový, zelený a poloautomatizovaný sklad, pri ktorom zrode stál a riadil celu jeho realizáciu. V distribučnom srdci Slovenska vo Zvolene tak efektívne pomáha riadiť skladové priestory a poskytuje pridanú hodnotu svojím zákazníkom.

Patrik Križanský

Križanský Patrik | riaditeľ, SEVA

Patrik Križanský získal titul MBA na Carlson School of Management (University of Minnesota) a Wirtschaftsuniversität Vienna (WU Wien). Má tiež magisterský titul v oblasti medzinárodných vzťahov a diplomacie. V súčasnosti pôsobí v spoločnosti ENAIRGY, ktorá sa zaoberá poradenstvom v oblasti e-mobility a obnoviteľných zdrojov a v spoločnosti Danubia NanoTech, ktorá sa zaoberá vývojom uhlíkových nanomateriálov (grafén). Spoluzakladal Slovenskú asociáciu elektrických vozidiel (SEVA) a spoluzakladal a predsedal EMOCITY - Klaster pre Smart City a E-mobilitu. V minulosti pracoval vo viacerých poradenských a riadiacich funkciách a sústredil sa najmä na obnoviteľné zdroje energie a energetickú účinnosť. Venuje sa rozvoju viacerých národných politík a plánov zameraných na elektronickú mobilitu, obnoviteľné zdroje a trvalo udržateľnú energiu.

 
UNDEFINED: PAGENUMBERS_TXT_CHOOSE: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisovná značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies