• SpeedCHAINsk
    Medzinárodná logistická konferencia
    15. mája 2025 | HOTEL ZOCHOVA CHATA
Abrahámek Petr

Abrahámek Petr | obchodný riaditeľ pre nákladné pneumatiky, Goodyear Slovakia

Petr Abrahámek pôsobí od roku 2017 ako obchodný riaditeľ pre nákladné pneumatiky Goodyear. Vedie obchodné tímy v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Jeho hlavnými zodpovednosťami sú tvorba obchodnej stratégie predaja nákladných pneumatík, sledovanie špecifík jednotlivých krajín a meniaceho sa prostredia a trendov v nákladnej preprave. Peter sa zameriava na aplikáciu moderných prístupov k predaju, prechádzajúc od jednoduchého predaja nákladných pneumatík k poskytovaniu komplexných riešení pre efektívnu správu pneuhospodárstva. S celoživotnou skúsenosťou v automobilovom priemysle získanou v spoločnostiach ako Toyota, Fiat, Suzuki, ŠkoFIN, Petr Abrahámek prináša do svojej role rozsiahle odborné znalosti a cenné praktické zručnosti.

Aleksandrov Ihor

Aleksandrov Ihor | Key Account & Partner Manager, Freight Automation by HOGS

Ihor Aleksandrov pôsobí ako Key Account & Partner Manager, Freight Automation by HOGS. Pred konferenciou nám prezradil: "Na burze sú státisíce, niekedy milióny nákladov. Ako však zistiť, ktoré z nich budú pre vás osobne najziskovejšie? Analyzovať každý z nich ručne? Dôverovať svojim inštinktom a intuícii? Odpoveď je jednoduchá - implementovať osobného automatizovaného AI-asistenta, ktorý vám v sekunde nájde z celej burzy tie najvýhodnejšie náklady, jedným kliknutím ich pre vás zarezervuje a pomôže vám z každého z nich vytiahnuť maximálnu maržu. Počas mojej prezentácie ukážem na číslach a v praxi, aké výsledky prináša tento asistent viac ako 400 špedičným a dopravným spoločnostiam z celej Európy, a počas konferencie s vami osobne rád zistím, či môže byť prínosný práve vo vašej firme."

Bača Radomír

Bača Radomír | obchodný manažér OLTIS Group a.s.

Vyštudoval odbor Ekonomika-Podnikanie. V minulosti pôsobil ako obchodný zástupca v Českej sporiteľni. Má 16 rokov skúsenosti na pozícii obchodného zástupcu spoločnosti OLTIS Group. Zameriava sa na český a slovenský trh. Má na starosť systémy pre oblasť dopravy, špedície, skladovania a kontajnerových prekladísk.

Alice Bílková

Bílková Alice | Business Development Manager, GLP Europe

Ako zástupca spoločnosti GLP sa Alice zúčastní panelovej diskusie "Technológie, energy management a nízkoemisné flotily na ceste k udržateľnému podnikaniu".

Andrej Bočkay

Bočkay Andrej | špecialista logistiky - PIO, GLOVIS Slovakia

Andrej začal svoju karieriu v Glovis Slovakia v roku 2007 na oddelení kvality, kde strávil 4 roky. V rokoch 2012 – 2018 pôsobil ako Sales Manager v segmente SMLE pre viacerých dodávateľov plynu a elektrickej energie. V roku 2019 dostal ponuku vrátiť sa do Glovis Slovakia na novotvorenú pozíciu v logistike. Od svojho nástupu kompletne zastrešuje PIO-bussiness s navigáciami. Počas svojho pôsobenia zmenil a vylepšil viacero procesov. Je to človek, ktorý sa nebojí žiadnej výzvy a rád získava nové skusenosti.

UNDEFINED: PAGENUMBERS_TXT_CHOOSE: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisovná značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies