• SpeedCHAINsk
    Medzinárodná logistická konferencia
    30.-31. mája 2024 | HOTEL ZOCHOVA CHATA
Václavíková Zita

Václavíková Zita | QED Group a.s.

Mgr. Zita Václavíková je seniorný konzultant, kouč, tréner a skúsená manažérka v oblastiach týkajúcich sa HR vo firmách. Vo svojej praxi sa viac ako 15 rokov venuje všetkým oblastiam v rámci HR a jej cieľom vždy bolo mať motivovaných a lojálnych zamestnancov. Je pre ňu dôležité etika, otvorený prístup a počúvanie tak, aby mali všetci vo svojej práci bezpečné miesto na rozhovor a zdieľanie. Je pre ňu dôležité zamestnancov rozvíjať a posúvať tak, aby ako oni, tak aj spoločnosť mohli naďalej rásť. Zita tiež pôsobila v spoločnostiach Johnson&Johnson ako HR Manager, v J&T Services ako HR Director a predseda predstavenstva, v Penta Hospitals ako HR Director, ďalej v Medstaff ako konateľka a v Srovnejto na pozícii CHRO.

PORTFÓLIO: Osobnostná typológia podľa 4Elements a jej využitie v osobnom rozvoji, pri vedení ľudí av tímoch, Leadership, Mäkké manažérske zručnosti, Vyjednávanie, Koučovanie a mentorovanie, Assessment a Development centra, Sociomapovanie, Konzultácie v oblasti rozvoja, nastavenia HR.

REFERENČNÉ PROJEKTY: Train The Trainers, 4E certifikácia – J&T banka; Sociomapovanie – J&T banka; Development centra – Johnson & Johnson; Výber a adaptácia ľudí do tímu – J&T, Penta Hospitals, Srovnejto

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisovná značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies