• SpeedCHAINsk
    Medzinárodná logistická konferencia
    30. mája 2024 | HOTEL ZOCHOVA CHATA
Mošovská Jana

Mošovská Jana | National Sea Logistics Manager, KUEHNE + NAGEL

Jana Mošovská má 25-ročné skúsenosti v oblasti logistiky, predovšetkým v námornej preprave a pôsobí v spoločnosti Kuehne + Nagel s.r.o od roku 2016 na pozícii National Sea Logistics Manager. Jej kariéra začala v roku 1997 v spoločnosti cargo-partner na pozícii Seafreight Manager pre Slovensko, neskôr zastávala 6 rokov pozíciu Global Seafreight LCL Manager v centrále v Rakúsku. Následne pracovala 2,5 roka ako Global Seafreight Manager pre rakúsku spoločnosť Cargomind. Má skúsenosti so všetkými druhmi prepráv, realizáciou väčších logistických projektov a v neposlednom rade s nastavovaním logistických riešení pre klientov s cieľom ponúkať najkvalitnejšie služby v oblasti námornej logistiky.

 

 

 

Peter Nemečkay

Nemečkay Peter | výkonný riaditeľ, KPMG Slovensko

Peter pôsobí v KPMG od roku 2001, ako výkonný riaditeľ je činný od roku 2017. Počas kariéry nadobudol početné skúsenosti v poskytovaní služieb účtovného poradenstva v spolupráci s právným, daňovým a valuačným tímom. Tieto služby predstavujú poskytovanie stanovísk, ako aj zostavenie účtovných závierok v súlade so slovenským účtovníctvom, ako aj IFRS EU. V rámci KPMG Slovensko je špecialistom pre štandard IFRS 15 – Výnosy zo zmlúv so zákazníkmi a IFRS 16 – lízing. Súčasťou služieb účtovného poradenstva sú aj asistencie a projektové riadenie služieb pri kombináciách podnikov (zlúčenie, splynutie, rozdelenie podniku, vklad a predaj časti podniku) v spolupráci s daňovým, právnym a valuačným oddelením. Okrem služieb účtovného poradenstva má bohaté skúsenosti s procesným poradenstvom súvisiacim s pochopením, analýzou a dizajnom procesov od vzniku transakcie až po jej zaúčtovanie, vrátane nastavenia efektívnych kontrol, identifikáciu príležitostí k automatizácii a digitalizácii jednotlivých procesov. Okrem vyššie uvedených služieb má trojročné skúsenosti s transakčným poradenstvom ako aj poradenstvom v oblasti definície SPA. Bohaté skúsenosti z obchodných spoločností v sektore energetika, automotive, stavebníctvo, výrobné podniky, poskytovanie služieb vrátane IT, cestovanie, hotely a gastronómia, maloobchod, veľkoobchod. Peter je držiteľom profesionálneho osvedčenia – ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Špecialista na IFRS 15, IFRS 16 v rámci KPMG Slovensko a líder pre automobilový priemysel.

 

 

 

Panenka Tomáš

Panenka Tomáš | Commercial Director ROHLIG SUUS Logistics SK+SK

Tomáš Panenka vyštudoval Vysokú školu logistiky v Přerove. Vysokú školu študoval diaľkovo a počas štúdií pracoval v rovnakom odbore ako obchodný zástupca. V doprave a logistike pracuje cez 16 rokov. Ako sám hovorí, obchod je jeho život, o 16 rokov sa vypracoval až na pozícii obchodného riaditeľa spoločnosti ROHLIG SUUS Logistics CZ+SK, kde pracuje už 4 roky. Za tú dobu sa mu podarilo vybudovať úspešný obchodný tím ako na Slovensku, tak aj v Čechách. Súčasne s obchodom riadi aj marketing a ani prevádzková činnosť mu nie je cudzia. Po celú dobu pôsobenia v ROHLIG SUUS Logistics sa spolu s generálnym riaditeľom pánom Chládkom venuje rozvoju spoločnosti a veľkým projektom. Jeden z jeho najväčších úspešných projektov je preprava závodných kamiónov na Dakarskú rely.

Poláček Aleš

Poláček Aleš | CEO, Whirr Crew s.r.o.

 

 


 

Rumler Miroslav

Rumler Miroslav | konateľ spoločnosti Reliant a viceprezident Českej logistickej asociácie

Ing. Miroslav Rumler vyštudoval Fakultu zahraničného obchodu VŠE v Prahe. Najprv pracoval v podniku zahraničného obchodu INSPEKTA a.s. V rokoch 1991-1992 absolvoval postgraduálne štúdium na State University of Illinois in Champaign-Urbana v Spojených štátoch amerických, kde následne pracoval ako externý konzultant pre spoločnosť The Limited Distribution Services Ltd. v meste Columbus, Ohio. Po návrate zo zámoria nastúpil ako Country Operations Manager u britskej finančnej spoločnosti Maccorp Holdings Ltd. so sídlom v Londýne a sieťou obchodných zastúpení po celej Európe. Od roku 1994 pracuje pre vzdelávaciu a poradenskú spoločnosť Reliant s.r.o. pôsobiacu v oblasti dopravy, špedície a logistiky. V spoločnosti Reliant s.r.o. zastáva pozíciu vedúceho partnera.

UNDEFINED: PAGENUMBERS_TXT_CHOOSE: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisovná značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies