• SpeedCHAINsk
    Medzinárodná logistická konferencia
    30.-31. mája 2024 | HOTEL ZOCHOVA CHATA
Devecka Pavel

Devečka Pavel | technický konzultant, PYRONOVA

Pavel Devečka je vyštudovaný stavebný inžinier s praxou 20 rokov v odbore aktívnej požiarnej ochrany. Začínal ako projektant stabilných hasiacich zariadení av priebehu rokov sa vypracoval na pozícii technického riaditeľa medzinárodnej spoločnosti. Tri roky pôsobil ako riaditeľ rozvoja a vzdelávania. Teraz aplikuje získané teoretické a praktické skúsenosti v odbore požiarnej ochrany ako technický konzultant a pomáha zákazníkom vytvárať sofistikované technické riešenia na mieru.

Doboš Vladimír

Doboš Vladimír | Reprezentácia ČR a SR, Hafen Hamburg Marketing e.V.

Po ukončení VŠE v Prahe v roku 1982 nastúpil do námorného referátu v Čechofrakte. Potom pôsobil na rôznych pozíciách v Čechofrakte. V rokoch 1990 - 1992 pracoval v námornom oddelení prvej privátnej špedičnej firmy v Československu - LEP International, v rokoch 1992 - 2000 bol konateľom spoločnosti zameranej na poskytovanie komplexných špedičných a logistických služieb DM Express. Od roku 2001 je zástupcom pražskej reprezentácie Hafen Hamburg Marketing s pôsobnosťou na území Českej a Slovenskej republiky.

Gajdušek Martin

Gajdušek Martin | vedúci softvérového tímu VertiFlex

Martin Gajdušek vedie vo VertiFlexe softvérový tím a utvára podobu a budúci rozvoj špeciálneho softvéru VertiNode Ai pre automatizovanú logistiku, ktorý je kompatibilný s väčšinou skladovacích systémov. Za svoju doterajšiu kariéru sa Martin prepracoval z bankového sektora až do logistiky. Pred nástupom do VertiFlexu niekoľko rokov pôsobil ako softvérový konzultant v Kardexe. Z korporátneho prostredia sa pred koncom minulého roka presunul do prostredia start-upu, aby sa venoval agilnému vývoju unikátneho softvéru, ktorý pomáha optimalizovať logistické procesy na mnohých trhoch nielen v Európe.

 

Galbavý Adrián

Galbavý Adrián | Site Manager, DHL Supply Chain Slovensko

Do DHL nastúpil pred 13 rokmi ako vedúci tímu Stock Integrity a odvtedy jeho kariéra viedla viacerými rolami ako interný kouč, manažér zmeny a prevádzkový manažér na dvoch prevádzkach DHL. Vo svojej poslednej funkcii site managera je zodpovedný za výkon distribučného centra v Seredi pre maloobchodného zákazníka. Počas kariéry v DHL si prešiel rôznymi zákazníckymi segmentami – Technológie, Automotive, Retail, Consumer, TeleCom.

Hynková Naděžda

Hynková Naděžda | Business Development Manager CZ&SK, ZF Group Commercial Vehicle Solutions, Transics International BV

Naďa sa pripojila k spoločnosti ZF CVS (Commercial Vehicle Solution, Transics International BV) na jeseň 2021 a je zodpovedná za predaj produktov a služieb značky ZF/Transics v ČR/SR. Takmer 2O rokov pracovala v spoločnosti CCS Česká spoločnosť pre platobné karty, s. r. o. (divízia Fleetcor) kde pôsobila na niekoľkých obchodných pozíciách, vrátane manažérskych, a získala tak bohaté skúsenosti v oblasti palivových kariet, telematiky, mýta i vedenia oddelenia KAM a Akvizície. Podieľala sa na rozširovaní služieb a produktov, okrem iného aj na spustení partnerskej spolupráce v oblasti dobíjacích kariet a zamestnaneckých programov. Má aj ročné skúsenosti v zdravotníctve, kde zastupovala súkromnú kliniku Iscara.

UNDEFINED: PAGENUMBERS_TXT_CHOOSE: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisovná značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

Nastavení cookies