• SpeedCHAINsk
    Medzinárodná logistická konferencia
    7.-8.6.2018 | HOTEL ZOCHOVA CHATA
Jaroslav Cecovic

Čechovič Jaroslav | konateľ spoločnosti CENTRAL EUROPE TRAILER s.r.o.

Jaroslav Cermak

Čermák Jaroslav | špecialista na chemickú logistiku v Duslo a.s. Šaľa, pri Zväze chemického a farmaceutického priemyslu SR vedie pracovnú skupinu pre logistiku a DINS

Špecialista na chemickú logistiku v Duslo a.s. Šaľa, pri Zväze chemického a farmaceutického priemyslu SR vedie pracovnú skupinu pre logistiku a DINS. Podieľal sa na vybudovaní viacerých logistických konceptov pre prepravu nebezpečného nákladu cestnou, železničnou, riečnou aj námornou dopravou.  Vybudoval a riadi prevádzku havarijného  systému pre nehody s nebezpečným nákladom DINS a zastupuje ho v Európskom združení chemického priemyslu CEFIC. Pracoval ako koordinátor projektov ChemLog, ChemLog T&T, v ktorom spolu so Žilinskou univerzitou vytvorili viacero unikátnych riešení. Zastupuje slovenskú chemickú logistiku na medzinárodných fórach.

Venceslav Dobrynsky

Dobrynský Věnceslav | Contract Logistics Manager CZ/SK, Raben Logistics Czech

Absolvent Podnikohospodárskej fakulty na Vysokej škole ekonomickej v Prahe, obor logistika a zasielateľstvo s viac než desať ročnými skúsenosťami z logistiky a projektového manažmentu z tuzemska i zahraničia. V Raben Logistics Czech zastáva pozíciu manažéra pre zmluvnú logistiku pre Českú republiku a Slovensko.

Milan Gavlák

Gavlák Milan | vedúci odboru strategických projektov, SARIO Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu

Jakub Holec

Holec Jakub | majiteľ a konateľ realitno-konzultantskej spoločnosti 108 AGENCY

Jakub založil spoločnosť 108 AGENCY v roku 2009 ako poradenskú agentúru v oblasti priemyselných nehnuteľností, ktorá sa špecializuje a pôsobí v celom odvetví komerčných nehnuteľností v Českej republike a na Slovensku.
Vyštudoval ČVÚT v Prahe, Stavebnú fakultu a prvé skúsenosti z realitnej brandže získal už behom štúdia (20022007), kedy spolupracoval na niekoľkých developerských projektoch v Českej republike a absolvoval stáž v obchodných spoločnostiach v Číne a vo Francúzsku. Po dokončení štúdia pôsobil dva roky na pozícii konzultanta v oblasti priemyselných nehnuteľností v pražskej pobočke medzinárodnej realitnej kancelárie King Sturge. Potom založil vlastnú spoločnosť 108 AGENCY.
Behom svojej praxe spolupracoval s prednými realitnými developermi, rovnako zastupoval mnoho českých aj zahraničných spoločností pri prenájme a predaji nehnuteľností. V roku 2013 rozšíril pôsobnosť spoločnosti aj na slovenský trh. Aktuálne sa venuje vedeniu a rozvoju spoločnosti, ktorá dnes okrem zaistenia prenájmu a predaja komerčných nehnuteľností, poskytuje tiež ich komplexnú správu, marketing a investičné poradenstvo. Medzi klientov spoločnosti dnes patria tuzemské aj medzinárodné firmy z rôznych oblastí podnikania, prevažne zo sektoru e-commerce, logistiky, veľkoobchodu, automobilového priemyslu alebo realitného developmentu.

UNDEFINED: PAGENUMBERS_TXT_CHOOSE: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

Reliant s.r.o.

U Habrovky 1562/11 A

140 00 Praha 4

IČ: 49702726

DIČ: CZ49702726

Kontaktujte nás

e-mail: info@reliant.eu

tel: +420 241 44 28 21

Sledujte nás

Spisovná značka

C 22288 vedená u Městského soudu v Praze

Odkaz na PDF výpis z OR

 

UNDEFINED: COOKIES_ALERT